Coraz więcej jest doniesień prasowych ujawniających agenturalną działalność przywódców PO, będących na „pasku” wrogiego Polsce obcego wywiadu.

Gazeta „POLSKA NIEPODLEGŁA” informuje, ze Wyszkowski zawiadamia prokuraturę ws. Tuska zarzucając mu, że brał pieniądze od Bundesnachruchtendienst (BND) za pośrednictwem agentów wywiadu Niemiec. Twierdząc, że w Niemczech znajdują się dowody w postaci nagrań i dowodów wypłaty pieniędzy za byciem agentem.

Gazeta „WARSZAWSKA” w swym ostatnim numerze ujawnia jak Grzegorz Schetyna, będąc ministrem spraw zagranicznych RP, pisze do amerykańskiego polityka wiernopoddańczy list, w którym przyznaje, że za namową ambasadora USA poparł antypolską ustawę Rady Najwyższej Ukrainy uznającą bojowników o wolność członków zbrojnej organizacji OUN-UPA, mimo iż brali bezpośredni udział w ludobójstwie etnicznych Polaków podczas II wojny światowej. W liście datowanym dnia 20 maja 2015r. skierowanym do Johna Kerry’ego, Grzegorz Schetyna świadomie zdradzając Polaków i pamięć pomordowanych, obrzydliwie prosi o pomoc w politycznej karierze i ochronę przed Polakami. Gazeta przytacza treść w języku angielskim wraz z tłumaczeniem na polski. Jego ekscelencja „Grzegorz wielki” wsławił się również byciem „wytresowany pieskiem” Pani Merkel, służąc jej gotowym tekstem antypolskiej Unijnej rezolucji.
Ilu jeszcze takich „judaszy” wykonujących zawód folksdojcza ukrywa się pod parawanem szczytnych i szlachetnych haseł omamiających uczciwych Polaków???