Szanowni wyborcy, którzy oddaliście na mnie swój głos - BARDZO WAM DZIĘKUJĘ

Serdecznie dziękuję wszystkim moim Wyborcom, którzy oddali na mnie głos w tegorocznych wyborach samorządowych na radnego do Powiatu w Poznaniu. Cieszy mnie dobry wynik uzyskany w gminie Czerwonak przez PiS, z którego listy kandydowałem. Tym razem uzyskałem 667 głosów i niestety nie zapewniło mi to miejsca w radzie.

Wszystkim bardzo dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem, które pozwoliło mi mandat radnego sprawować w gminie i powiecie w interesie naszych mieszkańców od roku 1994. Dziękuję za wsparcie jakie mnie spotykało z Państwa strony w okresie wykonywania mandatu radnego dla dobra naszej Wspólnoty samorządowej.

Pomimo, iż nie będę już pełnił funkcji radnego Powiatu nie zamierzam siedzieć bezczynnie. Wszystkich, którzy będą potrzebowali pomocy przy rozwiązywaniu problemów administracyjnych proszę o kontakt, chętnie pomogę.

Osobiście jestem niesamowicie zaskoczony wynikiem Pana Jana Grabkowskiego, który otrzymał od mieszkańców naszej gminy około 4,5 tys. głosów. Zwiększając swe poparcie w stosunku do roku 2014 przeszło dwukrotnie. Pytanie czy zasłużenie? W moim przekonaniu nie! Sprawując w mijającej kadencji funkcję Starosty, Powiat wydatkował z budżetu na inwestycje w gminie Czerwonak związane z przebudową czy modernizacją dróg powiatowych przebiegających przez gminę Czerwonak najmniej środków z 17 gmin, jakie obejmuje Powiat Poznański. Jak widać po wynikach wyborów zabrakło tutaj szerszego przekazu i przedstawieniu mieszkańcom prawdziwego oblicza Pana Starosty, który dość często w haniebny i arogancki sposób manipuluje przedstawianymi informacjami szkalując przy okazji nieprzychylne polityce Pana Starosty osoby.

W standardowy dla niego sposób potraktował mnie na ostatniej sesji po tym jak podziękowałem za współpracę, co zmotywowało mnie do wystąpienia do Przewodniczącego Rady Powiatu o zamieszczenie do protokołu z ostatniej sesji Rady Powiatu w Poznaniu z dnia 24.10.2018r. oświadczenia, które zamieszczam poniżej:

OŚWIADCZENIE

Pomimo, iż nie będę pełnił funkcji Radnego Powiatu, zapraszam do zaglądania na moją stronę. Tylko przez ostatnie dwa lata moja strona była przeglądana prawie 100tys razy, a niektóre artykuły czytane są przez wielu Polaków.

Pozdrawiam
– Marek Pietrzyński

Zapraszam do udziału w Wyborach Samorządowych.

( Kliknięcie w zdjęcie otworzy je w pełnym wymiarze, w nowym oknie )

Zapraszam Wszystkich którym dobro Ojczyzny leży głęboko na sercu i sumieniu.

( Kliknięcie w zdjęcie otworzy je w pełnym wymiarze, w nowym oknie )

Zapraszam do zapoznania się z krótkim podsumowaniem mojej pracy jako Radnego Powiatu Poznańskiego.

( Kliknięcie w zdjęcie otworzy je w pełnym wymiarze, w nowym oknie )