We wrześniu 1962 we Francji wielu Obywateli Francji uważała że ich Prezydent dając niezależność Algierii zdradził Ojczyznę. Ekstremiści zaprzysięgli zemstę tworząc organizację OAS, która przygotowywała zamach na życie prezydenta Charlesa de Gaulle’a. Przeprowadzony zamach w sierpniu 1962r., nie udał się. Nikt z otoczenia Prezydenta jak i on sam nie został ranny. Jego przywódcę skazano na śmierć. Stracono go dnia 11.03.1963r. Organizacja OAS upadła, przestała istnieć.

Temat ten stał się podatnym materiałem do powieści sensacyjnej brytyjskiego pisarza Frederick Forsytha z roku 1971, w której grupa zamachowców z OAS po kolejnym nieudanym zamachu na prezydenta zatrudniają zawodowego zabójcę z Anglii. Zabójca ukrywający się pod pseudonimem Szakal, dokonał zamachu nieskutecznie.

Nazwa dzień Szakala, bardzo dziś odpowiada dniu 8 marca 2015, w którym Pan Andrzej Rzepiński obwołał siebie „guru”, stawiając się nad Prezydentem, Parlamentem i Rządem organami władzy wybranymi w demokratycznych wyborach, mających mandat reprezentowania Narodu Polskiego.

Jakim prawem Pan Rzepiński uzurpuje sobie prawo do jednoosobowego decydowania o kształtu ustrojowego Polski, jawnie łamiąc Konstytucje RP???

Mamy do czynienia z oczywistym zamachem na prawowite i konstytucyjne władze państwowe.. Dowodem może być min. dokument ujawniony na stronie:

http://niezalezna.pl/73826-dokument-ktory-pograza-rzeplinskiego-zdjety-ze-strony-trybunalu

W tej sytuacji uważam, że Prokuratura powinna z urzędu wszcząć postępowanie przeciwko Panu Rzepińskiemu, który swoją działalnością godzi w Polską Rację Stanu.

Dlaczego zatem, organy wymiaru sprawiedliwości tego nie czynią? Widocznie Pan Rzepiński „szara eminencja” siedzi w „kieszeni” bardzo wpływowej osoby, bądź wywrotowej antypaństwowej organizacji, której celem jest ten sam cel co organizacji OAS.

Kiedy dla zdrajców Ojczyzny otworzona zostanie Bereza Kartuska?

APELUJE! Czy nie czas dekretem prezydenckim rozwiązać postkomunistyczny twór peerelowski utworzony pod dyktando reżimu Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego, na potrzeby wprowadzonego w 1982 roku „stanu wojennego”, którym jest Trybunał Konstytucyjny, alternatywnie wprowadzając rozwiązanie odpowiadające demokratycznemu ustrojowi Państwa Prawa??? Dlaczego Polska strukturalnie ciągle tkwimy w okopach starego systemu? Kogo jesteśmy zakładnikami? Czas odciąć pępowinę peerelowską, uwalniając zdrowe tkanki od zainfekowanych wirusem liberalno-lewackim!