Hillary Clinton ma głębokie koneksje z elitami Grupy Bilderberg. Jej mąż Bill Clinton na krótko zanim został prezydentem uczestniczył w spotkaniu grupy w Niemczech w 1991r. Ponownie uczestniczył w spotkaniu w 1999 roku w Sintra, Portugalii. Hilary wkracza w łaski Grupy Bilderberg uczestnicząc w spotkaniu w Ottawie w Kanadzie w roku 2006.

Pierwsze obrady klubu Bilderberg miały miejsce w 1954 roku w holenderskim hotelu Bilderberg (skąd nazwa stowarzyszenia). Od roku 1057 Grupa Bilderberg jest tajną organizacją zrzeszającą liderów świata polityki i międzynarodowych finansistów, którzy spotykają się niejawnie, każdej wiosny, by tworzyć światową politykę. W praktyce rządząc całym światem.

W roku 2008 Grupa Bilderberg spotkała się w tajemnicy w północnej Wirginii z H. Clinton i B. Obamą, dając mu wsparcie finansowe również w reelekcji w wyborach na Prezydenta USA.

Sugerowanie w komentarzach jakoby USA po zwycięstwie Donalda Trampa w wyborach Prezydenckich stały się Państwem rozbójniczym i tym samym jego wybór stał się niebezpieczny dla Polski. Wmawianie, że z polskiego punktu widzenia najbardziej niebezpieczne są dwie sprawy – pewna sympatia dla rządów silnej ręki oraz zapowiedź ograniczenia obecności w Europie, są tak banalne jak wróżenie i przepowiadanie wróżbitów z fusów. Przekręcanie słów wyrwanych z kontekstu wypowiedzi nadając ich odwrotne znaczenie od rzeczywistego jest domeną lewacko-liberalnych ugrupowań. Nie mówi się, iż największym przegranym w wyborach prezydenckich w USA są Iluminaci z Grupy Bilderberg, Po Węgrach, Polsce i brexicie Wielkiej Brytanii to kolejna porażka tej elitarnej grupy najbardziej wpływowych ludzi ze sfery światowego biznesu. Coraz więcej Państw wymyka się z ich jurysdykcji. Zimny prysznic wywołał panikę w wypowiedziach największych rozgrywających w Europie Niemiec i Francji.

Od 31 maja do 3 czerwca 2016r. w Chantilly w stanie Virginia w USA odbyła się spotkanie Grupy Bilderberg. W tym roku na na liście uczestników konferencji był m.in. Jacek Rostowski. Fakt ten wszystko wyjaśnia. Obnaża prawdziwe intencje, i co ważniejsze ujawnia powiązania PO, Nowoczesnej oraz KOD-u, oraz źródła inspirowania ich dywersyjnymi działań w Polsce. Lewactwo w USA przegrało i strach ogarnął zdrajców Polski. No i dobrze tak, trzymać!