W dniu 18 lipca zamieściłem na własnym profilu https://www.facebook.com/marek.pietrzynski.505/ wpis o treści nawiązującej do szczepień przeciw koronowirusa. Następnego dnia spotkała mnie „niezwykle miła” niespodzianka. Poinformowany zostałem przez Facebooka, że mój wpis ponieważ zawierał treści – jego zdaniem, niezgodne ze standardami społecznościowymi, mogąca stanowić fizyczne zagrożenie – został usunięty i dalsze moje wpisy zablokowane na 3 dni. Kiedy o tym fakcie jeszcze przed jej zastosowaniem poinformowałem prywatne grupy społecznościowe, blokadę przedłużono do 7 dni. Za chwilę przy mojej dalszej aktywności na formach społecznościowych facebook być może w ogóle zlikwiduje moje konto.

Niczym komuna w czystym wydaniu, jak za „dobrych” peerelowskich czasów. Wraca stare w nowej  liberalno-lewackiej odsłonie. Opadła kurtyna obnażając prawdziwe oblicze nowego porządku, w którym nie szanuje się i nie toleruje odmiennych poglądów, gdzie dyskryminacja ludzi inaczej myślących i nieakceptujących liberalo-lewackiej „poprawności politycznej” jest codziennością, cenzura wszech obecna w przestrzeni publicznej łamiąca Konstytucję RP,  prawa obywateli do wolność słowa i wypowiedzi. Dlatego wpis zamieszczam na mojej stronie internetowej i zachęcam do zapoznania się z jego poniższą treścią.


CZY DECYDUJĄC SIĘ NA ZASTRZYK WIEMY jaki produkt syntetyczny (białka kolca koronowirusa) dajemy sobie wstrzyknąć do komórek, zawierającego instrukcje genetyczne. Stworzonego wg. nowo opracowanej rozpoczętej w 2012 roku w Chińskich laboratoriach technologi Medycznej, wykorzystującej adenowirus jako nośnik materiału genetycznego zwanego transgenem, którego zadaniem jest wytworzenie przeciwciał podobno ochraniających organizm przed zarażeniem się Covid-19, będącego jednym z kilku patogenów SARS-cov-2!?

CZY ZNAMY MATERIAŁ GENETYCZNY, zawartość genomu wirusa tworzonego dwuniciowym DNA bądź jedno- lub dwuniciowym RNA wprowadzanego do naszego organizmu, który ma symulować produkcję białka syntetycznego, z którym to organizm ludzki nie miał nigdy do czynienia, mającego wytworzyć odporność immunologiczną na białko kolca SARS-cov-2, bez przeprowadzenia badań dotyczących interakcji jego cząstek z innymi produktami leczniczymi i innymi  interakcji zachodzącymi w organizmie ludzkim!?.

NIE WIEMY JAK ZACHOWAJĄ SIĘ WYTWARZANE PRZEZ ORGANIZM PRZECIWCIAŁA, reagując krzyżowo z białkami Syncytyny 1 i Syncytyny 2 mających wpływ na zapłodnienie i prawidłowy proces i cykle rozwoju płodu w łonie matki, nie przeprowadzając stosownych badań w tym zakresie!? Dlatego kobietom będących w tej grupie ryzyka szczepionki nie są zalecane jak również matkom karmiących niemowlęcia piersią.